Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

+420 775 712 342(9:00 - 16:00 hod)

Poštovné zdarma

Poštovné zdarma od 1 400 Kč.
ZJISTIT VÍCE

Vzorečky zdarma

Zasíláme vzorečky k tisícům tapet.
ZJISTIT VÍCE

Tapety na míru

Vyrábíme tapety na míru.
ZJISTIT VÍCE

UŽITEČNÉ...

arr3TAPETY NA ZEĎ- SPOTŘEBA ROLÍTAPETY - VÝPOČET SPOTŘEBY ROLÍ Máte jasno, že budete na stěnu aplikovat interiérové tapety na zeď?... arr3DOSTUPNOST A DOPRAVATapety na zeď on-line Objednáváte z našeho e-shopu tapety na zeď, fototapety či jakýkoliv jiný...

KONTAKT

Lutyňská 1523, Orlová
info@fototapety-tapety.cz
tel: 775 712 342
napište nám
info@fototapety-tapety.cz

CO PRÁVĚ FRČÍ


Béžové tapety na zeď

Přírodní odstíny tapet

Hnědá barva symbolizuje barvu mateřské země, půdy. Tapety s hnědou barvou jsou velmi žádanými tapetami, stejně tak jako tapety béžové. Oblíbenou kombinací jsou např. béžové tapety s květinovým vzorem, nebo hnědé tapety s proužky. Hnědé tapety jsou mnohdy dosti tmavé, proto raději vybírejte pečlivě, aby Vám hnědé tapety na zeď místnost příliš neztmavily. Pro zvýraznění lze použít hnědé tapety v kombinaci se světlou barvou (třeba bílou nebo žlutou).

Béžové tapety pruhy


Aplikace tapet na zeď

Jedna z prvních věcí, kterou je potřeba před tapetováním udělat, je kontrola:

1. Kontrola tapet - každý zákazník je povinen zkontrolovat všechny tapety na zeď podle šarže (musí být stejné, např. 8A). Je-li šarže jiná, kontaktujte prodejce.

2. Kontrola podkladu - tapetujete stěnu, zeď či jakýkoliv jiný savý povrch? Zde by měla být provedna kontrola podkladu a použita penetrace. Podklad musí být hladký, čistý a zbavený nečistot. Staré tapety je lepší odstranit.


Po důkladných kontrolách rozmícháme v kyblíku lepidlo dle návodu. Jednotlivé pásy tapet si již nastříháme. U vliesové tapety se natře lepidlem jen stěna, v případě papírových či vinylových tapet se natírá tapeta i zeď. Přiložíme na stěnu první pás, k prvnímu pásu přikládáme další a takto postupujeme až do konce. Případné bubliny odstraníme válečekem na tapety nebo kartáčem pro tapetování.

LEPENÍ TAPET NA STĚNU NENÍ VĚDA!