Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

+420 775 712 342(9:00 - 16:00 hod)

Poštovné zdarma

Poštovné zdarma od 1 400 Kč.
ZJISTIT VÍCE

Vzorečky zdarma

Zasíláme vzorečky k tisícům tapet.
ZJISTIT VÍCE

Tapety na míru

Vyrábíme tapety na míru.
ZJISTIT VÍCE

UŽITEČNÉ...

arr3TAPETY NA ZEĎ- SPOTŘEBA ROLÍTAPETY - VÝPOČET SPOTŘEBY ROLÍ Máte jasno, že budete na stěnu aplikovat interiérové tapety na zeď?... arr3DOSTUPNOST A DOPRAVATapety na zeď on-line Objednáváte z našeho e-shopu tapety na zeď, fototapety či jakýkoliv jiný...

KONTAKT

Lutyňská 1523, Orlová
info@fototapety-tapety.cz
tel: 775 712 342
napište nám
info@fototapety-tapety.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY » Možnosti platby

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, sítě Uloženky a zásilkové služby GLS, anebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Ke každé dodávce zboží bude přiložen doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.

3. Zboží bude expodováno během 5 až 10 pracovních dnů od potvrzení objednávky, u každého produktu je na řádku DOSTUPNOST uveden termín dodání, který je rozhodující!

4. V den odeslání zboží kontaktujeme zákazníka e-mailem.

PLATEBNÍ MOŽNOSTI:

Platba bankovním převodem:

Při nákupu nad 5 000 Kč upřednostňujeme tuto platební metodu.

Číslo účtu: 197967193 / 0600 (GE Money Bank)

Variabilní symbol = číslo objednávky.

Popis transakce = jméno a příjmení.


Dobírkou: Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky.

Hotově/Osobní odběr: V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží. Ohledně místa a času předání Vás budeme včas kontaktovat.

V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhradit kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky, požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.